top of page

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii - co możemy zaproponować pacjentom?


Coraz częściej zauważamy osoby pragnące poprawić swój wygląd mało inwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej. Największym zainteresowaniem cieszą się terapie odmładzające oraz poprawiające kondycję cery. Niezależnie od potrzeb pacjenta, zwraca on uwagę na kilka istotnych faktów przed wyborem kliniki.Wybierając klinikę medycyny estetycznej powinno się zwrócić szczególną uwagę na:

1. Personel medyczny – aby zabieg przebiegł sprawnie, bez problemów i powikłań, musi być przeprowadzony przez wykwalifikowanych lekarzy o odpowiednich kompetencjach. Przy wyborze placówki należy się kierować zatem dotychczasowym dorobkiem specjalistów. Istotną rolę będą odgrywać:

  • ukończony kierunek studiów,

  • przebyte szkolenia,

  • uzyskane certyfikaty,

  • udział w różnych konferencjach.


2. Stosowany sprzęt i preparaty – każda profesjonalna klinika medycyny estetycznej dysponuje specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu lekarz jest w stanie przeprowadzić dany zabieg we właściwy sposób i bez skutków ubocznych. Takie terapie są bezpieczne, bezbolesne, wykonywane precyzyjnie. Nie wymagają również szczególnego przygotowania i rekonwalescencji.


3. Przestrzeganie zasad higieny – nie tylko sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu powinien być sterylny, również samo miejsce musi być czyste, bezpieczne i odpowiednio przygotowane. Dodatkowo w trakcie terapii lekarz powinien mieć maseczkę, czepek ochronny i rękawiczki.


4. Obsługa – pacjent powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno podczas wizyty w gabinecie medycyny estetycznej, jak i w trakcie zabiegu. Osoby pracujące w klinice (personel medyczny i recepcjoniści) muszą wykazywać się profesjonalizmem, dbać o zadowolenie klientów i ich dobre samopoczucie. W placówce powinna panować przyjemna atmosfera.


5. Opinie innych pacjentów – zanim podejmie się decyzję o skorzystaniu z konkretnego zabiegu warto zapoznać się z opiniami innych klientów.


W naszej klinice znajdziesz ekspertów w swoich dziedzinach. Dzięki nim poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a oni zajmą się twoim problemem. Przedstawiamy nasz zespół:

Lek. Katarzyna Strzelczyk

Dermatolog i wenerologLek. Olga Gorbacz

Dermatolog i wenerolog

Lekarz medycyny estetycznej


Dr. n. med. Joanna Kowalik

Chirurg plastyczny

Chirurg dziecięcyLek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Okulista

Chirurg okuloplastyczny

13 wyświetleń0 komentarzy

Comments


foto 1 wypełniacze.png

Pozwól nam
          
zadbać o Ciebie!
 

Skin Clinic Katowice
ul. Meteorologów 7/7, 40-526 Katowice
(lokal na parterze z parkingiem, wejście od strony ulicy)


Godziny otwarcia 
pon - pt 8.00-20.00
oraz wybrane soboty

Eksperci, którym możesz zaufać.

bottom of page