top of page
Bez nazwy.png
Alluzience_edited_edited.jpg
alluzience.png

Alluzience ABO liquid już w Katowicach!  
Pierwsza na świecie płynna toksyna botulinowa typu A

         Alluzience to pierwszy, gotowy do użycia neuromodulator, który nie zawiera środków konserwujących, laktozy ani białka ludzkiego czy zwierzęcego. Jest udoskonaloną formą toksyny botulinowej, która dzięki płynnej formule zapewnia stałe stężenie aktywnych składników, zwiększając precyzję zabiegu. Dodatkowo badania dowodzą, że u wielu osób preparat działa szybciej i dłużej niż wcześniej stosowane formy toksyny botulinowej.

 

Leżące pod skórą twarzy mięśnie odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu zmarszczek i głębszych bruzd. Toksyna botulinowa (botoks) Clostridium botulinum typu A (BoNT-A), aktywny składnik preparatu Alluzience ®, może być stosowana do relaksacji mięśni i wygładzania zmarszczek mimicznych, tj. kurzych łapek, zmarszczek mimicznych czoła, lwiej zmarszczki i zmarszczek palacza. Alluziance nie zmienia rysów twarzy, co zapewnia naturalny efekt. Zabieg pozwala na odzyskanie młodego wyglądu oraz powoduje, że twarz wydaje się być wypoczęta, przy zachowaniu naturalnej mimiki. 

 

Wyniki badań nad Alluzience dowodzą, że:

* prawie 1/4 pacjentów pierwsze efekty zauważa już po 24 godzinach,

* średni czas pojawienia się rezultatów to 2-3 dni,

* długotrwała poprawa utrzymuje się u niektórych pacjentów nawet do 6 miesięcy,

* stałe stężenie preparatu poprawia powtarzalność efektów zabiegu,

* zabieg bardzo korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia pacjentów.

Zabieg ABO liquid daje bardzo dobre efekty przy minimalnym ryzyku działań niepożądanych. Dodatkowo ma niewiele przeciwwskazań, dzięki temu można go stosować z powodzeniem u większości pacjentów. Sam zabieg jest krótki, trwa 10-20 minut i generalnie nie jest bolesny dla pacjenta. Jeśli pacjent boi się nakłuć można zastosować znieczulenie miejscowe, które podnosi komfort zabiegu. Po zabiegu można natychmiast powrócić do codziennych aktywności.

 

 Cena zabiegu: 

  - jedna okolica (lwia zmarszczka lub zmarszczki poprzeczne czoła lub kurze łapki) 700 zł

  - dwie okolice 1000 zł

  - trzy okolice 1300 zł

Bez nazwy 2.png
Bez nazwy4.png
SC_wnetrze_21.jpg

W Skin Clinic w Katowicach na ten zabieg możesz umówić się do:

SC_portret_kwadrat_11_edited.jpg

dr n. med. Alina Skrzypek-Salamon

bottom of page