top of page
IMG_7011.JPG

lek. Kamila Wojciechowska

Lekarz medycyny estetycznej

Dermatologia i wenerologia

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwerystetu Medycznego w Katowicach a następnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Wiedzę i doświadczenie z zakresu dermatologii zdobywa pracując w Klinice Dermatologii w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych zarówno z dziedziny dermatologii jak i medycyny estetycznej. Jest także studentką Szkoły Doktorskiej, w ramach której realizuje projekt naukowy dotyczący łuszczycy zwykłej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Do Pani Doktor Kamili Wojciechowskiej można umówić się na zabiegi:

- redukcji zmarszczek toksyną botulinową i kwasem hialuronowym,

- wolumetrii kwasem hialuronowym a także wypełnienia bruzd nosowo wargowych, linii marionetek czy ust,

- podania biostymiulatorów m.in. Nucleofill czy Profhilo,

- mezoterapii,

- laserowego usuwania zmian skórnych m.in. brodawek, włókniaków a także poszerzonych naczynek czy rumienia

Pani Doktor Kamila przeprowadza też konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii klinicznej, wenerologii oraz konsultacje trychologiczne. 

SC_wnetrze_38.jpg

Jak zarezerwować wizytę?

Możliwe są trzy opcje:

1. Jeśli wiesz na jaki zabieg chcesz się umówić możesz zarezerwować termin poprzez kliknięcie na górze strony "Rezerwuj". To prosty sposób na ustalenie wizyty w naszej klinice, można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy.

2. Na konsultacje i zabiegi do Pani Doktor można też zapisać się do poprzez portal znany lekarz - odnośnik znajdziesz poniżej (to przycisk "Umów wizytę"). To również opcja dostępna całodobowo.

3. Trzecią opcją jest telefon do naszej kliniki od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

      Wybierz sposób najwygodniejszy dla siebie!

bottom of page