61879b5d4b1367f799db830cf0f08297.jpg
lips_edited.jpg
Image by Kelsey Curtis

Korekcja kształtu, powiększanie i nawilżanie ust

Modelowanie ust

Niech Twoje usta staną się wyjątkowe!

Jeśli zależy Ci na nawilżeniu ust, korekcji kształtu ust, zwiększeniu ich objętości albo usunięciu zmarszczek wokół ust to dobrze trafiłeś, zapraszamy do nas! 

Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem różnych technik - naturalne, na płasko czy też russian lips, kierując się oczekiwaniami pacjenta/pacjentki - najlepiej, gdy pokażesz nam co Ci się podoba na zdjęciach m.in. z instagrama. Jeśli nie chcesz zapoznawać się z metodami powiedz nam czy zależy Ci na ustach pełnych i jędrnych czy raczej subtelnych, z wyraźną granicą czerwieni lub konturem i zarysowanym łukiem kupidyna? Czy może chcesz unieść kącik ust i pozbyć się tzw. zmarszczek palacza? Ustalić to możemy na konsultacji przedzabiegowej, która jeśli powiesz nam o tym wcześniej tak abyśmy mogli ująć to w grafiku, może się odbyć w tym samym dniu. 

 

W zabiegach stosujemy preparaty marek: Juvederm, Teoxane, Stylage i Saypha. Wybór konretnego preparatu opieramy na oczekiwaniach pacjenta oraz uwarunkowaniach czerwieni wargowej danego pacjenta/pacjentki. 

 

Do zabiegu nie trzeba się wcześniej przygotowywać, jedynie pacjenci/pacjentki z opryszczką wargową w wywiadzie powinni zastosować profilaktycznie doustny acyklowir. Sam zabieg trwa około 30 minut i wymaga wcześniejszego znieczulenia kremem, a w niektórych przypadkach znieczulenia stomatologicznego.  

Efekty po zabiegu utrzymują się średnio 6-18 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

- aktywna infekcja skóry czy tkanki podskórnej w obszarze ust,

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby nowotworowe w trakcie leczenia, 

- niektóre choroby autoimmunologiczne,

- uczulenia na jad owadów błonkoskrzydłych,

- wcześniejsze wypełnianie ust kwasem hialuronowym (w części przypadków np. jeśli nastąpiła migracja kwasu, może być konieczne rozpuszczenie reszty kwasu hialuronowego przed wykonaniem kolejnego zabiegu). 

Przyjdź do nas a potem ciesz się pięknymi ustami!

obraz_2021-03-29_001330_edited.jpg
67269780-a5a3-4fba-bac6-8c49aef5b244.JPG