top of page
IMG_6331.JPG

lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Specjalista okulistyki,

Chirurg powiek

Specjalista medycyny estetycznej

Pasje zawodowe Pani Dr Anny Dzimińskiej-Ilewicz to chirurgia okuloplastyczna i medycyna estetyczyna - ich połączenie daje możliwość odpowiedniego leczenia i dbałości o okolice oczu - miejsce, które jako jedno z pierwszych traci blask.

Zabiegi z zakresu chirurgii powiek wykonuje od ponad 10 lat, w tym okresie wykonała ich kilkaset. Odbyła liczne szkolenia z zaawansowanych technik okuloplastycznych u najsłynniejszych lekarzy w Polsce m.in. w Klinice dr Ptasiński w Warszawie czy u dr Posłowskiej w Kielcach. 

Jako lekarz specjalista z zakresu okulistyki oraz medycyny estetycznej łączy różne metody w celu jak najlepszej poprawy wyglądu okolicy oka. Priorytetem dla Pani Doktor jest uzyskanie najlepszych możliwie efektów estetycznych z zachowaniem prawidłowej funkcjonalności okolicy oka. 

Pani Doktor pracuje też aktualnie w Oddziale Okulistyki Szpitala nr 4 w Gliwicach, a wcześniej specjalizowała się w Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.  W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe " Kosmetologia Dla lekarzy".

W Centrum Medycznym Skin Clinic Pani Doktor Anna Dzimińska-Ilewicz przeprowadza konsultacje przedzabiegowe i wykonuje między innymi:

- operacje plastyczne opadających powiek - blefaroplastyka,

- brow lift - chirurgiczne podniesienie brwi i "otwarcie" oka

- operacje odwinięcia i wywinięcia powiek,

- usuwanie zmian skórnych na powiekach z wykorzystaniem metod chirurgicznych, elektrochirurgicznych i laserowych. 

 

W Skin Clinic Pani Doktor Anna Dzimińska-Ilewicz nie przeprowadza standardowych konsultacji okulistycznych.

złoty_pasek.jpg
bottom of page