SC_portret_kwadrat_02_edited_edited_edit

lek. Hiacynta Kwiatkowska

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej

Lek. Hiacynta Kwiatkowska ukończyła studia na kierunku lekarskim na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, następnie rozpoczęła studia podyplomowe na Wyższej Śląskiej Uczelni Medycznej z zakresu Medycyny estetyczniej.

Uczestniczyła w wielu konferencjach w Polsce i za granicą z tej dziedziny, występowała również jako prelegent na jednym z największych kongresów medycyny estetycznej Dubai Derma w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dzieląc się swoją wiedzą z innymi lekarzami z zakresu stosowania iniekcji z kolagenu. Brała udział w szkoleniu z laseroterapii w Royal Society of Medicine w Londynie. Pod okiem chirurga plastycznego doktora Brada Hermana z Miami szkoliła swoją wiedzę z zakresu stosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i zabiegów z użyciem Thermage.

Jako pierwszy polski lekarz w historii dołączyła do grona lekarzy medycyny estetycznej pracujących na luksusowych statkach wycieczkowych największych linii rejsowych Royal Caribbean oraz Princess Cruises. Podczas szkolenia w Lyonie miała możliwość uczestniczyć w zajęciach z cadaverów, pogłębiając swoją wiedzę z anatomii, współpracując z najlepszymi chirurgami plastycznymi we Francji, a następnie doskonaliła umiejętności w nowoczesnych trendach w mezoterapii i peelingów chemicznych w Barcelonie.

W Centrum Medycznym Skin Clinic Pani Doktor Hiacynta Kwiatkowska przeprowadza konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, m.in.:

- leczenia zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem, 

- modelowania policzków, brody, żuchwy, ust kwasem hialuronowym,

- usuwania cieni pod oczami, doliny łez metodami łączonymi,

- laserowego odmładzania twarzy, szyi i dekoltu,

- laserowej redukcji rumienia i naczynek,

- radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF,

- mezoterapii preparatami gotowymi oraz koktajlami,

- mezoterapii osoczem bogatopłytkowym twarzy, szyi, dekoltu i skóry owłosionej głowy,

- leczenia blizn metodami łączonymi,